Estetyka i funkcjonalność Posiadanie kostek brukowych z funkcją oświetlenia ich daje mnóstwo możliwości, aby ozdobić swoje otoczenie. Takie rozwiązanie niesie też praktyczne korzyści: zapewnia jasność na podwórku, wjeździe dla samochodów lub ulicy. Sterowanie światłem kostki brukowej LED jest proste i intuicyjne. Aby ułatwić to klientom jeszcze bardziej, zestawy, które sprzedajemy można kontrolować na kilka sposobów, za pomocą różnych urządzeń. Nasze produkty oferują wiele opcji: niektóre lampy zmieniają swój kolor, inne mają jedną, stałą barwę. Można też regulować moc diod. Warto zapoznać się z różnymi sposobami sterowania, aby w pełni wykorzystać możliwości produktu.

Opcje regulowania:

1. Zasilacze z czujnikami ruchu i zmierzchu
Zasilacze, które proponujemy są niewielkich rozmiarów; dzięki temu są łatwe w instalacji. Można je uzupełnić czujnikami ruchu lub zmierzchu. Pierwszy czujnik powoduje, że kostka brukowa LED zapali się, gdy zostanie zarejestrowany ruch w okolicy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwiększające również bezpieczeństwo: domownicy będą wiedzieli, że ktoś jest na ich podwórku. Zyskają na tym też pojazdy, które będą miały zawsze jasną ścieżkę. Czujnik zmierzchu powinien być zainstalowany na świeżym powietrzu. Gdy słońce zejdzie, oświetlenie LED automatycznie się zapali. Oba rozwiązania pomagają zaoszczędzić energię elektryczną.

2. Sterowniki RGB i RGBW
Innowacyjne sterowniki bezprzewodowe, dzięki którym można włączać i wyłączać kostki brukowe oraz zmieniać ich kolor. Obsługuje się je manualnie, za pomocą pilota. Odbiornik i nadajnik działają w odległości nawet do 30 metrów od siebie na otwartej przestrzeni. Oświetlenie kostki brukowej LED może być też kontrolowane za pomocą Smartfona. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację i połączyć się z systemem przez sieć Wi-Fi.

3. Ściemniacze
Służą do kontrolowania systemów z jednokolorowymi diodami. Za pomocą ściemniaczy włącza i wyłącza się diody, oraz zmieniać moc światła. Tak jak sterowniki RGB i RGBW, również ściemniacze LED można kontrolować za pomocą pilota lub urządzenia mobilnego.