KOSTKA BRUKOWA - OFERTA

Lampa ogrodowa Ledstone Naturo 8,3×7,9×9,2 wys. 6 cm

Kreując otoczenie budynków, staramy się je personalizować i nadawać nowoczesnego charakteru, uwzględniając jednocześnie wszelkie potrzeby funkcjonalne. Wykorzystujemy nowoczesne kolory i faktury form oświetleniowych, które stanowią ciekawy i praktyczny element aranżacyjny.

LedStone kamień ogrodowy, emitujący subtelne światło to niebanalne dopełnienie konwencjonalnych form oświetleniowych. Dostępny w różnych wariantach barw (monochromatyczny, system RGB i RGBW), pasuje zarówno do przestrzeni geometrycznych, minimalistycznych, jak i odwzorowujących dzikość natury. Dzięki swojej konstrukcji z hermetyczną puszką montażową, może zostać ulokowany bezpośrednio w ziemi, skąd wieczorami efektownie podkreśli wytyczoną linię ścieżek.

Możliwość sterowania pasmem światła i regulacji jego barwy powoduje, że sprawdzi się on również przy oczkach wodnych i fontannach, w roślinnych zakamarkach oraz w doniczkowych aranżacjach, na tarasach. Kamień ogrodowy LedStone, fakturą do złudzenia przypominający naturalną formę, zmieni nie do poznania oblicze Państwa przydomowej przestrzeni.

image
image

SPECYFIKACJA

Kolor światła / Light color Moc (W) / Power (W) temperatura bieli (K) / color temperature waga / weight
WW 2,6 W 2700 - 7000K 0,70
RGBWW 2,6 2700 - 7000K 0,70

Dokumenty
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Lampa ogrodowa Ledstone Naturo
Average rating:  
 0 reviews