Kostka brukowa LED Piccola transparentna, 5,3x9x9 wys. 6 cm

Piccola mała transparentna doskonale sprawdza się w charakterze ozdoby posesji. Kostki LED mogą pełnić także funkcję praktyczną np. na wszelkiego rodzaju podjazdach, parkingach, czy drogach, wyznaczając pasy ruchu lub miejsca parkingowe. Są bardzo wytrzymałe, a ich konstrukcja jest w stanie znieść nacisk przejeżdżającego auta.

Oferowane produkty odpowiadają małym kostkom brukowym typu piccola. Dzięki temu, ze światło jest emitowane całą powierzchnią, kostka prezentuje się jeszcze lepiej i świeci bardzo wyraźnie. Jej kształt sprawia, że bardzo dobrze się komponuje z tradycyjnym brukiem.

Warto wiedzieć, ze produkt jest dostępny zarówno w wersji z obudową przezroczystą, jak i matową. Obie opcje pozwalają osiągnąć odmienne efekty wizualne. Piccola mała transparentna może emitować światło białe zimne lub ciepłe albo barwy z palety RGB. Dzięki temu, że posiada nowoczesne diody CREE, światło jest bardzo intensywne. Szczelna puszka dodatkowo znacznie ułatwia montaż, a obudowa chroni je przed dostawaniem się do środka wilgoci oraz pyłu.

image
image

SPECYFIKACJA

Kolor światła / Light color Moc (W) / Power (W) temperatura bieli (K) / color temperature waga / weight
WW 2,6 W 2700 - 7000K 0,70
RGBWW 2,6 2700 - 7000K 0,70

Dokumenty
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Kostka brukowa LED Piccola transparentna mała
Average rating:  
 0 reviews