Granit matowy 8×9 wys. 6,5 cm LED

Szukając innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych do swojego ogrodu, na podjazd lub inną powierzchnię brukowaną, warto zdecydować się na naszą świecącą kostkę z matowego granitu. Doskonale sprawdza się:

na parkingach,
podczas wyznaczania ścieżek i deptaków,
w garażach,
na tarasach,
na drogach dojazdowych,
oddzielając od siebie miejsca parkingowe.
Produkt z powodzeniem może pełnić zarówno funkcję informacyjno-ostrzegawczą np. wskazując kierunek poruszania się po parkingu lub ozdobną, tworzyć ciekawe kompozycje ze roślinami w ogrodzie, a także zdobić tarasy czy elewacje. Kostki świecą mocnym, jednolitym światłem, którego barwa może być dowolnie ustawiona. W ofercie posiadamy granit matowy, który może być podświetlany kolorami w technologii RGB lub białym ciepłym i zimnym światłem. Dostępne są także modele oferujące każdą z tych opcji.

Dzięki temu, że ich wymiary są dostosowane do typowej kostki, bardzo dobrze wkomponowują się w bruk. Ich wygląd sprawia, że za dnia stają się praktycznie niewidoczne. Chcąc założyć oświetlenie zewnętrzne na posesji prywatnej, firmowej lub użyteczności publicznej, warto zdecydować się na podświetlane kostki z granitu matowego.

image
image

SPECYFIKACJA

Kolor światła / Light color Moc (W) / Power (W) temperatura bieli (K) / color temperature waga / weight
WW 2,6 W 2700 - 7000K 0,70
RGBWW 2,6 2700 - 7000K 0,70

Dokumenty
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Granit matowy 8×9 wys. 6,5 cm LED
Average rating:  
 0 reviews