ledbruk
ledbruk
WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Dowiedz się więcej o naszej działalności

Przedsiębiorstwo LED-BRUK prowadzi sprzedaż innowacyjnej świecącej kostki brukowej, słynącej z nowatorskiego podejścia do tradycyjnych rozwiązań. Marka cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży z uwagi na stosowanie nowych technologii i wdrażanie unikalnych produktów.

Nasza firma proponuje rozbudowaną ofertę pod kątem rozmiarów oraz kolorów. Gwarantujemy atrakcyjne warunki cenowe, szybką realizację zlecenia oraz profesjonalne doradztwo. Zapewniamy fachową obsługę przed- i posprzedażową. Umożliwiamy dokonanie zakupów w wariancie hurtowym i detalicznym.

Działamy na terenie całego kraju. Naszą świecącą kostkę brukową można spotkać także w innych regionach kraju. Chętnie współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty katalogowej.

image
O NAS

Bazujemy na podzespołach OSRAM & CREE

LED-BRUK to firma która zajmuje się sprzedażą innowacyjnej świecącej kostki brukowej. Możemy zaoferować atrakcyjne ceny, a także miłą obsługę i fachowe doradztwo w zakresie kostki. Działania firmy obejmują sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy wiele zadowolenia z naszych produktów.

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32

+48 504 057 789

ledbruk@wp.pl

OPINIE

Co nasi klienci mówią o nas?