Kostka brukowa LED Piccola transparentna, 8,3x10x9 wys. 6 cm

Oferowany produkt stanowi odpowiednik kostek brukowych typu piccola. Dzięki temu z powodzeniem może być montowany w chodnikach, na podjazdach oraz innych powierzchniach wykonanych z materiałów tego typu.

Światło jest emitowane przez całą powierzchnię kostki, dlatego jest ono bardzo dobrze widoczne w nocy. Kształt produktu sprawia, że w dzień, gdy światło jest wyłączone, kostka pozostaje na pierwszy rzut oka niezauważalna na tle pozostałych. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach, z transparentną lub matową obudową. Może emitować światło białe ciepłe lub zimne albo barwę z systemu RGB.

Piccola duża transparentna doskonale sprawdza się jako ciekawa ozdoba posesji. Produkty tego typu mogą tworzyć ciekawy wzór na chodniku lub urozmaicenie ogrodów, komponując się z roślinami. Świetnie spełniają również funkcję praktyczną np. przy wyznaczaniu miejsc parkingowych, pasów ruchu lub wjazdu do garażu. Dzięki temu, że produkt charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością, bez trudu znosi nacisk przejeżdżającego samochodu.

image
image

SPECYFIKACJA

Kolor światła / Light color Moc (W) / Power (W) temperatura bieli (K) / color temperature waga / weight
WW 2,6 W 2700 - 7000K 0,70
RGBWW 2,6 2700 - 7000K 0,70

Dokumenty
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Kostka brukowa LED Piccola transparentna duża
Average rating:  
 0 reviews