Wytrzymałość przede wszystkim

Jednym z najczęstszych pytań, które dostajemy od klientów, jest to o wytrzymałość naszych produktów. Świecąca kostka brukowa ma wbudowane połączenia elektroniczne i moduły LED, więc u wielu osób pojawiają się wątpliwości czy chodzenie lub jeżdżenie po niej samochodem nie uszkodzi całości i nie zepsuje mechanizmu oświetlenia. Możemy od razu uspokoić: nasze produkty są niezwykle wytrzymałe, można ich używać w dokładnie tych samych miejscach i przeznaczać do tych celów, do których służy klasyczny bruk. Co dokładnie sprawia, że nasze artykuły są tak wytrzymałe?

Solidne materiały

Wszystkie świecące kostki brukowe LED pochodzą od renomowanych producentów, którzy obsługują klientów na całym świecie. Są wykonane z atestowanych materiałów i wytrzymują nacisk statyczny aż do 8000 kg! Oznacza to, że mogą być stosowane jako element podjazdów i innych fragmentów drogi, po których przemieszczają się samochody. Klienci często pytają też o wodoodporność naszych artykułów – w końcu jakiekolwiek oświetlenie zazwyczaj chowa się przed wilgocią. Materiały, z których są wykonane nasze produkty posiadają stopień ochrony IP67 potwierdzony przez Zakłady Badań i Atestacji ZETOM im. Prof. F. Stauba w Katowicach. Jest to instytucja akredytowana przez Polskie Centrum Akredytacji Laboratorium Badawcze i Wzorcujące, Jednostkę Certyfikującą oraz notyfikowana w Unii Europejskiej. Klienci mogą mieć więc pewność, że nawet największa ulewa z gradem nie zniszczy i nie wpłynie na działanie kostek brukowych.

Solidny moduł LED i łatwe czyszczenie

Nasze produkty są zbudowane tak, by oświetlenie było niezawodne. Nie korzystamy ze standardowych modułów, czyli pociętych pasków LED. Zamiast tego używamy nowatorskich, autorskich modułów. Połączenia elektroniczne są zamknięte w specjalnej puszce. Dzięki temu są niezawodne i służą przez lata. Nasze kostki brukowe można bardzo łatwo utrzymać w czystości: wystarczy do tego zwykła myjka ciśnieniowa. Zarysowania usuwa się za pomocą acetonu lub zmywacza do lakieru z acetonem. Warto pamiętać, że aceton jest jedynym związkiem, na który nasze produkty nie są odporne – klosz kostki wchodzi w reakcję z tym rozpuszczalnikiem i powoli się rozpuszcza. Kontakt z acetonem powinien być więc krótki.

Tym, co najlepiej poświadcza o wytrzymałości naszego produktu jest bardzo niski współczynnik reklamacji – wynosi zaledwie 0.01 proc. Nasz asortyment jest objęty 4-letnią gwarancją. Przekonaj się sam, jak niezawodne są nasze produkty!