Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

Kostki brukowe LED – zastosowanie funkcjonalne
Połączenie estetyki i funkcjonalności

Nietypowe sposoby oświetlenia podwórek, ogrodów, ulic czy placów zyskują coraz większą popularność. Unikalnym rozwiązaniem, na które decydują się zarówno właściciele domów, jak i osoby zarządzające przestrzenią publiczną, jest świecąca kostka brukowa. Jej zaletą jest nie tylko niezwykła estetyka, ale również funkcjonalność. Ułatwia ona poruszanie się i zwiększa bezpieczeństwo domowników, pieszych i kierowców.

Ozdoba podwórka i ogrodu

Wielu klientów decyduje się na zakup kostki brukowej LED na użytek własny. Zamontowanie ich na własnym podwórku lub w ogródku niesie za sobą wymierne korzyści. Można je wkomponować zarówno na posadzce, jak i na ścianach. Cała posiadłość zyskuje oryginalny, nowoczesny wygląd. Oświetlenie LED idealnie sprawdza się podczas długich letnich wieczorów, gdy domownicy odpoczywają na tarasie lub w ogródku. Właściciele sami programują włączanie i wyłączanie się lamp. Popularną opcją jest automatyczne zapalanie się diod LED przy wykryciu ruchu lub gdy zachodzi słońce. Zwiększa to bezpieczeństwo: wprowadzenie samochodu na podjazd lub zaparkowanie w garażu jest ułatwione. Reakcja na ruch oznacza, że domownicy zauważą zapalanie się kostek brukowych LED, gdy tylko ktoś wejdzie na teren blisko domu.

Bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej

Oświetlane kostki brukowej świetnie sprawdzą się w przestrzeni publicznej, np. na placach, ulicach, przy fontannach, chodnikach. Uzupełniają latarnie, a w niektórych wypadkach mogą je nawet zastąpić. Lampy LED sprawiają, że wszystko w ich otoczeniu zaczyna lepiej wyglądać. Zainstalowanie ich może zamienić nawet najbardziej niepozorną powierzchnię w kameralny zakątek. Dużą zaletą świecących kostek brukowych jest to, że pasują do każdego otoczenia. Nieważne, czy jest to zabytkowa część miasta, czy nowoczesna dzielnica – nasz produkt wtopi się w otoczenie i podkreśli wyjątkowy charakter miejsca. Przechodnie i kierowcy docenią również to, że rozjaśniają teren - dzięki temu jest bezpieczniej.

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Blog | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com