Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

Piccola mała transparentna 5,3x7x9x6 cmPiccola mała transparentna doskonale sprawdza się w charakterze ozdoby posesji. Kostki LED mogą pełnić także funkcję praktyczną np. na wszelkiego rodzaju podjazdach, parkingach, czy drogach, wyznaczając pasy ruchu lub miejsca parkingowe. Są bardzo wytrzymałe, a ich konstrukcja jest w stanie znieść nacisk przejeżdżającego auta.

Oferowane produkty odpowiadają małym kostkom brukowym typu piccola. Dzięki temu, ze światło jest emitowane całą powierzchnią, kostka prezentuje się jeszcze lepiej i świeci bardzo wyraźnie. Jej kształt sprawia, że bardzo dobrze się komponuje z tradycyjnym brukiem.

Warto wiedzieć, ze produkt jest dostępny zarówno w wersji z obudową przezroczystą, jak i matową. Obie opcje pozwalają osiągnąć odmienne efekty wizualne. Piccola mała transparentna może emitować światło białe zimne lub ciepłe albo barwy z palety RGB. Dzięki temu, że posiada nowoczesne diody CREE, światło jest bardzo intensywne. Szczelna puszka dodatkowo znacznie ułatwia montaż, a obudowa chroni je przed dostawaniem się do środka wilgoci oraz pyłu.Piccola mała
transparentna
5,3x7x9x6 cm

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1 x 0,40
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 63,00 ZŁ
Cena: RGBW – 88,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com