Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

Piccola duża transparentna 8,3x10x9x6 cmOferowany produkt stanowi odpowiednik kostek brukowych typu piccola. Dzięki temu z powodzeniem może być montowany w chodnikach, na podjazdach oraz innych powierzchniach wykonanych z materiałów tego typu.

Światło jest emitowane przez całą powierzchnię kostki, dlatego jest ono bardzo dobrze widoczne w nocy. Kształt produktu sprawia, że w dzień, gdy światło jest wyłączone, kostka pozostaje na pierwszy rzut oka niezauważalna na tle pozostałych. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach, z transparentną lub matową obudową. Może emitować światło białe ciepłe lub zimne albo barwę z systemu RGB.

Piccola duża transparentna doskonale sprawdza się jako ciekawa ozdoba posesji. Produkty tego typu mogą tworzyć ciekawy wzór na chodniku lub urozmaicenie ogrodów, komponując się z roślinami. Świetnie spełniają również funkcję praktyczną np. przy wyznaczaniu miejsc parkingowych, pasów ruchu lub wjazdu do garażu. Dzięki temu, że produkt charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością, bez trudu znosi nacisk przejeżdżającego samochodu.Piccola duża
transparentna
8,3x10x9x6 cm

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1 x 0,55
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 76,00 ZŁ
Cena: RGBW – 106,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com