Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

Nostalit 12x12x6 cmJeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci rozświetlić Twój ogród, elewacje budynku, przestrzenie brukowane lub inne, dowolne miejsce, kostki Nostalit 12x12x6 cm stanowią doskonałe rozwiązanie. Ich nowoczesny wygląd sprawia, że prezentują się bardzo nowocześnie i stają się ciekawą dekoracją wielu miejsc. Ze względu na to, że emitują światło białe lub w kolorze z palety RGB, przy ich pomocy z łatwością można stworzyć imponującą kompozycję. Zmiana barwy jest bezproblemowa i może być wykonana przy pomocy wygodnego pilota lub aplikacji w telefonie. Ze względu na to, że ich kształt odpowiada tradycyjnym kostkom brukowym, bardzo dobrze się z nimi komponują. Kostka jest zasilana za pomocą dedykowanego zasilacza przeznaczonego do oświetlenia LED.

Produkty tego typu są bardzo uniwersalne. Mogą pełnić funkcję czysto estetyczną, stanowiąc ozdobę posesji lub przestrzeni publicznej, albo mieć zastosowanie praktyczne. Doskonale sprawdzą się podczas oświetlania miejsc parkingowych lub pasów ruchu. Świetnie sprawdzają się rzucając światło np. na fasadę budynku.Nostalit 12x12x6 cm

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1 x 0,95
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 96,00 ZŁ
Cena: RGBW – 134,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com