Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

Nostalit 9x12x6 cmKostki brukowe Nostalit 9x12x6 cm stanowią nowoczesne rozwiązanie w kwestii podświetlenia powierzchni brukowanych na posesjach prywatnych i nie tylko. W ich wnętrzu znajdują się diody, które emitują jasne, wyraźne światło, bardzo dobrze rozświetlające przestrzeń. Korzystając z nich, można ustawić wybrany kolor z palety RGB lub barwę białą. Ich transparentne ścianki sprawiają, że emitują światło na całej swojej powierzchni. Dzięki temu można stworzyć oryginalną kompozycję świetlną, tym samym sprawiając, że staną się ozdobą dowolnego miejsca. Bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko na posesjach prywatnych, ale także w przestrzeniach miejskich.

Kolejną z ich zalet jest kształt, dzięki któremu bardzo dobrze wpasowują się w powierzchnie wyłożone kostką brukową. Ponadto, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością, dzięki czemu poruszanie się po nich samochodem nie stanowi problemu. Te cechy sprawiają, że mogą być wykorzystywane do oświetlenia np. miejsc parkingowych, czy drogi na posesji.Nostalit 9x12x6 cm1

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1 x 0,75
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 72,00 ZŁ
Cena: RGBW – 99,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com