Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

Lento transparentna lub matowa 8,1 x 7,5 x 7,5 x 6cmPrzestrzeń wokół domu, stanowi jego wizualne dopełnienie. Dlatego zarówno wybór niepowtarzalnych roślin, jak i kreatywna aranżacja małej architektury, również tej, którą mamy pod stopami, ma znaczenie dla jej ostatecznej odsłony.

Kostka brukowa Lento, transparentna lub matowa to nowoczesna forma, wprowadzająca zupełnie nowe możliwości oświetleniowe w Państwa ogrodach. Wyprodukowana z zachowaniem wymiarów, charakterystycznych dla standardowych materiałów brukarskich (8,1 x 7,5 x 7,5 x 6 cm), umożliwia spójne wkomponowanie w płaszczyznę ścieżek, podjazdów, parkingów i wielu innych elementów architektury ogrodowej. Barwa emitowanego światła (monochromatyczna, RGB i RGBW), regulowana sterownikiem sprawia, że kostka brukowa Lento, transparentna lub matowa stanowi jednocześnie element dekoracyjny i w pełni funkcjonalne oświetlenie.

Parametry materiału, z którego powstała, pozwalają na jej montaż w miejscu narażonym na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wysoka wilgotność, opady deszczu, śniegu oraz wahania temperatury powietrza.Lento transparentna
lub matowa
8,1 x 7,5 x 7,5 x 6cm

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1 x 0,55
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 65,00 ZŁ
Cena: RGBW – 72,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com