Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

LedStone Kamień ogrodowyKreując otoczenie budynków, staramy się je personalizować i nadawać nowoczesnego charakteru, uwzględniając jednocześnie wszelkie potrzeby funkcjonalne. Wykorzystujemy nowoczesne kolory i faktury form oświetleniowych, które stanowią ciekawy i praktyczny element aranżacyjny.

LedStone kamień ogrodowy, emitujący subtelne światło to niebanalne dopełnienie konwencjonalnych form oświetleniowych. Dostępny w różnych wariantach barw (monochromatyczny, system RGB i RGBW), pasuje zarówno do przestrzeni geometrycznych, minimalistycznych, jak i odwzorowujących dzikość natury. Dzięki swojej konstrukcji z hermetyczną puszką montażową, może zostać ulokowany bezpośrednio w ziemi, skąd wieczorami efektownie podkreśli wytyczoną linię ścieżek.

Możliwość sterowania pasmem światła i regulacji jego barwy powoduje, że sprawdzi się on również przy oczkach wodnych i fontannach, w roślinnych zakamarkach oraz w doniczkowych aranżacjach, na tarasach. Kamień ogrodowy LedStone, fakturą do złudzenia przypominający naturalną formę, zmieni nie do poznania oblicze Państwa przydomowej przestrzeni.LedStone
Kamień ogrodowy

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1 x 0,95
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 99,00 ZŁ
Cena: RGBW – 119,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com