Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

Kostka brukowa Rocdeco 15x15x6 cmŚwiecące kostki brukowe Rocdeco mogą sprawić, że każdy ogród, droga wjazdowa na posesję czy nawet parking, będą zachwycać swoim wyglądem. Nasze kostki stanowią świetny sposób, by przemienić te miejsca w prawdziwe dzieła sztuki, rozjaśniając okolicę światłem w wybranym kolorze. Z powodzeniem mogą stać się alternatywą dla lamp ogrodowych. Produkt swoim kształtem i rozmiarem odpowiada tradycyjnej kostce brukowej, dzięki czemu doskonale wkomponowuje się w bruk. Może być wykorzystywany nie tylko na terenach posesji prywatnych, ale także w siedzibach firm, czy obiektów użyteczności publicznej. Dzięki kostkom można wzbogacić dowolną okolice o punkty świetlne.

Oferowana kostka charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu może być instalowana w miejscach, w których poruszają się samochody. Ponadto jest także odporna na ścieranie, wilgoć oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. Na całej swojej powierzchni świeci jednolitym światłem. Istnieje możliwość dostosowania koloru oraz intensywności emitowanego światła do swoich potrzeb.Rocdeco 15x15x6 cm

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1 x 1,45
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 87,00 ZŁ
Cena: RGBW – 119,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Blog | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com