Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

Naturo transparentna lub matowa 8,3 x 7,9 x 9,2 x 6cmNasza kostka brukowa LED Naturo, w wersji transparentnej lub matowej, to innowacyjna forma oświetlenia, która pozwoli nadać niesamowitego wyglądu dowolnej przestrzeni. Dzięki temu, ze ma kształt oraz wymiary typowej kostki brukowej, za dnia pozostaje praktycznie niezauważalna. W momencie, gdy zostanie włączona po zmroku, rozbłyśnie jasnym światłem w kolorze ciepłej lub zimnej bieli albo w barwie systemu RGB. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach, zupełnie przezroczystej, umożliwiającej wysoki przepływ światła lub matowej, która sprawia, że światło staje się delikatniejsze.

Kostki mogą być zainstalowane w różnych miejscach np. w ogrodach, na parkingach, czy wjazdach na posesję lub do garażu. W ten sposób mogą pełnić zarówno funkcje praktyczne, jak i estetyczne. Jeśli zastosujemy je w ogrodzie, tworząc piękną kompozycję z roślinami, staną się zapierającą dech w piersiach ozdobą. Doskonale sprawdzą się także podczas wyznaczania miejsc na parkingach, czy oznaczania drogi do garażu lub na teren posesji. Jadąc między światłami nie trzeba martwić się o zarysowanie auta o ogrodzenie lub inne potencjalnie niebezpieczne obiekty.Naturo transparentna
lub matowa
8,3 x 7,9 x 9,2 x 6cm

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1 x 0,65
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 67,00 ZŁ
Cena: RGBW – 89,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Blog | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com