Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

Kostka brukowa Akropol 13,7x10 wys 6 cmJeśli chcesz odmienić wygląd swojej posesji i nadać jej eleganckiego, nowoczesnego wyglądu, doskonałym rozwiązaniem będą świecące kostki brukowe Akropol. Ich wymiary oraz kształt odpowiadają kostce brukowej, dlatego można umieścić je na dowolnej brukowanej powierzchni. Instalując kilka obok siebie, można stworzyć świecący napis lub ciekawą kompozycję. Doskonale sprawdzają się w ogrodach, gdzie będą podkreślały np. piękno roślin. Mogą mieć również zastosowanie praktyczne, gdy wykorzystamy je do wyznaczania drogi do miejsca parkingowego.

Dzięki temu, że istnieje możliwość regulacji koloru oraz intensywności światła, może być ono dopasowane do konkretnych potrzeb lub sposobu aranżacji posesji. Oferowane produkty charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością, dlatego istnieje możliwość zainstalowanie również ich w miejscach, w których jeżdżą samochody. Z tego względu często są stosowane do wyznaczania miejsc parkingowych. Produkt może emitować światło w jednym z odcieni systemu RGB oraz w kolorze białym, ciepłym lub zimnym.Akropol
13,7x10 wys 6 cm

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1 x 0,6
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 69,00 ZŁ
Cena: RGBW – 96,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Blog | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com