Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

HOLLAND ½ KH1010Świecące kostki LED pozwalają rozjaśnić przestrzenie brukowane, jednocześnie nadając im ciekawego, nowoczesnego wyglądu. Bardzo dobrze sprawdzają się w ogrodach oraz na innych terenach prywatnych, firmowych lub użyteczności publicznej. Mogą być wykorzystywane np. w charakterze oświetlenia podjazdów, chodników, czy ścieżek.

Dzięki temu, że ich wymiary są takie same, jak w przypadku standardowych kostek, z łatwością można je wkomponować w brukowaną powierzchnię.

Kostki HOLLAND ½ KH1010 mogą działać w różnych kolorach w technologii RGB, a także emitować białe ciepłe lub zimne światło. Posiadamy również modele oferujące każdą z tych opcji. Dzięki możliwości regulacji światła, przy ich pomocy można stworzyć niepowtarzalne kompozycje, pełniące funkcje ostrzegawcze, informacyjne lub ozdobne.

Oferowane kostki charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, która sprawia, ze są w stanie wytrzymać nacisk sięgający nawet 8 ton. Ponadto, charakteryzują się również wysoką trwałością oraz odpornością na ścieranie, co sprawia, że swoją funkcję mogą pełnić przez wiele lat. Jeśli szukasz nowoczesnego oświetlenia zewnętrznego, kostki HOLLAND ½ KH1010 z pewnością przypadną Ci do gustu.HOLLAND ½ KH1010

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1,0 x 0,70
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 59,00 ZŁ
Cena: RGBW – 84,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Blog | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com