Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

Granit transparentnyŚwiecące kostki brukowe z granitu transparentnego doskonale wkomponowują się w powierzchnie brukowane, świecą bardzo wyraźnie i nadają posesji nowoczesnego wyglądu. Ich konstrukcja sprawia, że na całej powierzchni emitują jednolite światło, dzięki czemu świetnie się prezentują. Posiadamy produkty świecące w technologii RGB, emitujące białe zimne lub ciepłe światło. Dostępne są również modele oferujące każdą z tych opcji. Można zmieniać ich kolor, przyciemnić je lub rozjaśnić. Sterowanie światłem jest możliwe przy wykorzystaniu specjalnego sterownika LED lub poprzez WiFi, za pomocą komputera lub telefonu. Dzięki nim można stworzyć ciekawą kompozycję w otoczeniu budynku, w ogrodzie lub podjeździe.

Kostki brukowe z granitu transparentnego charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie, dzięki czemu swoją funkcję mogą pełnić przez wiele lat. Ich wytrzymałość sprawia, że kostka z łatwością znosi nacisk dochodzący do 8t/dm2, dlatego bez problemu można poruszać się po nich samochodami.Granit transparentny
(granite transparent)

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1 x 0,70
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 68,00 ZŁ
Cena: RGBW – 91,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Blog | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com