Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

Granit matowySzukając innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych do swojego ogrodu, na podjazd lub inną powierzchnię brukowaną, warto zdecydować się na naszą świecącą kostkę z matowego granitu. Doskonale sprawdza się:

  • na parkingach,
  • podczas wyznaczania ścieżek i deptaków,
  • w garażach,
  • na tarasach,
  • na drogach dojazdowych,
  • oddzielając od siebie miejsca parkingowe.

Produkt z powodzeniem może pełnić zarówno funkcję informacyjno-ostrzegawczą np. wskazując kierunek poruszania się po parkingu lub ozdobną, tworzyć ciekawe kompozycje ze roślinami w ogrodzie, a także zdobić tarasy czy elewacje. Kostki świecą mocnym, jednolitym światłem, którego barwa może być dowolnie ustawiona. W ofercie posiadamy granit matowy, który może być podświetlany kolorami w technologii RGB lub białym ciepłym i zimnym światłem. Dostępne są także modele oferujące każdą z tych opcji.

Dzięki temu, że ich wymiary są dostosowane do typowej kostki, bardzo dobrze wkomponowują się w bruk. Ich wygląd sprawia, że za dnia stają się praktycznie niewidoczne. Chcąc założyć oświetlenie zewnętrzne na posesji prywatnej, firmowej lub użyteczności publicznej, warto zdecydować się na podświetlane kostki z granitu matowego.Granit matowy
(granite frosted)

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1 x 0,70
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 59,00 ZŁ
Cena: RGBW – 84,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Blog | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com