Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

Galeria


Przygotowaliśmy dla naszych Klientów galerię fotografii, przedstawiającą zdjęcia z naszych przykładowych realizacji. Pokazują w jaki sposób można wykorzystać produkt, do celów nie tylko użytkowych, ale i dekoracyjnych. Obrazy przedstawiają, jakie kolory może przybierać świecąca kostka brukowa. Na fotografiach zaprezentowaliśmy również różne kształty, które przybierają produkty. W galerii zamieściliśmy ponadto osprzęt do wykonania oświetlenia LED z zastosowaniem proponowanej kostki brukowej.

Jeśli udało nam się Państwa zainteresować, zapraszamy do kontaktu. Uzyskają Państwo szczegółowe informacje dotyczące ceny oraz odpowiedź na nurtujące Was pytania.

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Blog | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com