Sprzedajemy tylko wartościowe produkty, nie oferujemy podróbek!

CREATIV 6,2x8,1 wys. 6 cmAranżacja przydomowej przestrzeni wymaga obecnie znacznie większej uwagi niż kiedyś. Każdy element dekoracyjny czy wykończeniowy powinien bowiem stanowić część pełnej, harmonijnej struktury.

Ogród, jego mała architektura oraz elementy zabudowy użytkowej wspólnie kreują spójny obraz przestrzeni reprezentacyjnej i prywatnej strefy relaksu. Designerskie dodatki, takie jak świecąca kostka brukowa CREATIV 6,2x8,1 wys. 6 cm, wykorzystując grę świateł oraz niecodzienną fakturę żywiczno-akrylowej obudowy zmieniają nie do poznania charakter zewnętrznej przestrzeni.

Stworzone do efektownego wykończenia podjazdu, ścieżki czy drogi dojazdowej, cechują się wysoką trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne oraz zwiększony nacisk mechaniczny. Świecące kostki brukowe CREATIV 6,2x8,1 wys. 6 cm, dostępne są w kilku pasmach barw ciepłych i zimnych, z możliwością regulacji.
Dzięki nim, każdy wieczór w Twoim ogrodzie będzie niezapomnianym przeżyciem!CREATIV
6,2x8,1 wys. 6 cm

Specyfikacja

Kolor światła
Light color
Moc (W)
Power (W)
temperatura bieli (K)
color temperature (K)
waga
weight
RGB 1 x 0,4
RGB + biały ciepły
RGB + warm white
4,3 2700 - 3300
RGB + biały zimny
RGB + cold white
4,3 5000 -7000
biały ciepły
warm white
3,3 2700 - 3300
biały zimny
cold white
3,3 5000 -7000

CENY DO NEGOCJACJI
WYSOKI RABAT

Cena: RGB I W – 69,00 ZŁ
Cena: RGBW – 95,00 ZŁ

Dokumenty

Bazujemy na podzespołach Osram & Cree


O NAS

Dbamy o lepszą codzienność naszych klientów, oferując im nowatorskie rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność przestrzeni zapewniając bezpieczeństwo, a także uzupełniając całokształt aranżacji o niecodzienne akcesoria dekoracyjne.
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą świecącej kostki brukowej, posiadające wiele możliwości zastosowań. Wielofunkcyjność naszych unikatowych produktów wynika z obranego przez nas kierunku rozwoju – stawiamy na innowację, wybierając tworzywa i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają potrzebom świadomych klientów. Ponadto dbamy o środowisko naturalne, którego wszyscy jesteśmy nieodłączną częścią – w asortymencie posiadamy linię ekologiczną, która, tak jak i wszystkie pozostałe produkty, działa w oparciu o energooszczędne pasma LED. Gwarantujemy profesjonalną obsługę ze strony doradcy, podczas realizowania transakcji hurtowych i detalicznych.
Świecąca kostka brukowa to propozycja dla tych klientów, którzy doceniają dynamiczny rozwój technologii i pragną wykorzystywać jej produkty w aranżacji codziennej przestrzeni, zarówno publicznej, użytkowej, jak i prywatnej.

LED-Bruk

42-500 Będzin, ul. Zagórska 32 | woj. śląskie
+48 504 057 789
Home | O nas | Oferta | Galeria | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone led-bruk.com.pl
Realizacja: fabrykakreacji.com